KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Twist in my sobriety

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Sean Walker Holmes
Sean Walker Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : LA/LV
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2013. Dec. 12.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2014 8:05 pm

Megdöbbent. Valahogy soha nem gondolkodtam el ezen, hogy bárki azt hihetné.. Lacey meg én!??? Pfffff... - ver ki a víz is a gondolatra, méghogy én.. pedofil!??
Meg is akad a falat a torkomon, de még sikerül időben kiköhögnöm mielőtt tényleg megfulladnék.

- Nem.. semmi baj.. - köhögöm, még mindig törölgetve a kezemet, de lehet ez már csak zavart, önkéntelen reakció. Nincs azon már semmi se.

- Lehet én voltam félreérthető. - köszörülöm meg a torkom, és a kezemben szorongatott szalvétát egyszerűen lerakom. Valamiért már nincs kedvem a szendvics többi feléhez.

És aztán.. AZTÁN.. jön elő az az igen nagyszerű ötlet. Mármint hogy nekem az. Legalábbis valahogy úgy vélem, az még csak meg se fordul a fejemben, hogy hirtelen.. túlzásba viszem pótapásat játszani. Mégis mi a fene az amit csinálok!???

A beállt rövid csönd valahogy gyanakvással tölt el. Telibe trafáltam?? Talán van BARÁTNŐJE! Hirtelen visszafogottságra van szükségem, hogy ne guvadjon ki a szemem a felismerésre! És ahogy lassan.. mégis hárítani kezd, úgy válik egyre világosabbá, hogy nem, egyáltalán nem volt ez jó ötlet.

- Nemmm .. - húzom el az egészet, két karom a tálca két oldalán támaszkodik, de végig a fiút nézem. - Úgy értem azt nem tudom, én csak arra gondoltam hogy.. arra hogy.. - hebegem - Felejtsd el. - lövöm aztán inkább magam le, és egyre jobban bebizonyosodik hogy nem megy ez nekem. Apának lenni. Pótapának.. Bácsikának? Akárminek. Nem értek én a gyerekek nyelvén...
És ez az amiben biztos vagyok.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 1:54 am

Csönd. Csörög mellettünk egy hülyegyerek a menüjéhez járó játék zacskójával. Odakapom a pillantásom, majd irritáltan fordítom el a tekintetem. Visszanézek Sean bácsira, aki szemmel láthatóan kínban van.
Igen, ez a beszélgetés kezd kínos fordulatot venni. Töprengek picit, mit is reagáljak erre az egészre, időhúzásként beleiszom a vizembe, majd ajkamat megnyalva végül sóhajtok egy picit, és hidegvérrel közlöm:
- Nem igazán randizom lányokkal.
Jah. Végis mi a legrosszabb, ami történhet? Közli, hogy egy nyamvadt kis buzi vagyok, és hogy ez nevetséges? Pofán ver?
Apa vajon mit csinált volna, ha ezt csak így a szemébe mondom?
Kihívóan és dacosan nézek rá porcelánkék szemeimmel, amelyek egyáltalán nem arra termettek, hogy harciasan nézzek velük bárkire. A hosszú szempillák, a macskaszem-forma, minden azt szolgálja, hogy az emberek képtelenek legyenek levenni róluk a szemüket, hogy vonzónak és bájosnak találják az arcom.
Erre most úgy viselkedem, mint egy rebellis tini.
Nem vagyok túl fair Sean bácsival szemben. Tisztára mintha haragudnék rá, pedig leszögeztük az imént, hogy nem. Talán akkor még nem volt ennyire komoly a helyzet. Talán akkor még nem akart összeboronálni a szomszéd lánnyal, vagyis nem akarta rögvest betenni a lábát az életembe és rögtön rendezkedni benne.
Talán nem neki van szüksége időre, hanem nekem. Egyes dolgok igenis bántanak. Hiszen mit tehet az egészről egy hatéves kisgyerek? Mit tehettem arról, hogy apánk eltűnt, hogy nekünk el kellett menekülnünk, hogy anya egyedül nevelt minket fel, mindenféle segítség nélkül? Nem az én hibám volt! És mégis én szenvedtem miatta. És most itt van ez az arc, aki a saját bevallása szerint mellettünk lehetett volna, de nem volt, mert nem akart, és...
Félrenézek, és összepréselem a szám, hogy ne sírjam el magam. Kiborultam, sok volt ez a hétvége, és fogalmam sincs már, hogy mi történik. Csak vissza akarok menni a kis szobámba, elbújni a paplan alá és aludni és/vagy sírni egy kicsit.
Megköszörülöm a torkom, és lenézek a tálcára és a kajámra. Annyira elszorult a torkom, hogy képtelen leszek megenni. Rá se bírok nézni. Iszom a vízből.
Gyerünk, szedd össze magad. Viselkedj arin.
- Szóval köszönöm, de szerintem kihagyom.
Még egy mosoly is sikerül. Kissé fanyar. De nem baj, legalább próbálkoztam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sean Walker Holmes
Sean Walker Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : LA/LV
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2013. Dec. 12.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 3:49 am

AZTÁN jön az a sokatmondó mondat. Ami úgy egyébként első blikkre nem mond semmit se. Nem randizik lányokkal.. Hát PEERSZE!!! Hisz egyetemista.. Emlékszem én az egyetemen, örültem ha fingani tudtam a fülemen, nemhogy nőzni járni, bulikba... De aztán ahogy beáll a kínos csönd valami kezd nem tetszeni nekem.

- Ezt úgy érted hogy..  úgy érted.. - hebegek mint valami kisiskolás, de jórészt énmagam se tudom hogy melyik verziót is akarom gondolni. - Úgy érted az egyetem mellett.. igaz?? - sikerül kérdőn a nyertes, vagy lehet csak simán átverem magam, a megkívántabb, a biztosabb, pedig.. Hé, én nem is viszolygok a HOMOSZEXUALITÁSTÓL!
Mármint... Persze nem azt mondom hogy bármikor is, bármi ilyesmi megfordult a fejemben, de akkor is..
Aztán tűnik fel a folytatás...

- Hé.. Carmin! - kap a kezem hirtelen az asztalon fekvő kezére, és az előbbi kitalált reakciót valami sokkal őszintébb váltja fel. - Azt akarod mondani hogy.. - de a szó valahogy nem jön a szám szélére. A szemem.. na a szemöldököm az vidáman dolgozik, valahogy mellékeli a kérdést, mintegy jelezve hogy igen, épp arra gondolok, mégsem akaródzik kimondani. Istenem mintha ez valami bűn lenne!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 10, 2015 9:29 pm

Nem érti. Vagy próbálja nem érteni. Vagy próbál mentséget keresni. Háh! Ez ellen nincs gyógyszer, Sean bácsi. Kár is a gőzért! Azért kivárom, míg kinyögi a kérdést. Nem tudom, hogy csak ennyire zavarban van-e, vagy csak ennyire dühös... Vagy nem érti az egészet. Mindenesetre végül is egy kifogási opciót ajánl fel, amin szinte nevetnem kell.
Hát hogyne, Sean bácsi! Végül persze nem nevetek, semmi kedvem.
- Nem - válaszolom visszanézve rá. Próbálom tapintatosan közölni, moderálni magam, de a fenébe is, nem megy.
De tovább néz és tovább faggat, tovább értetlenkedik. Ideje tiszta vizet öntenem a pohárba.
Csakhogy aztán a kezemhez kap. Te jó ég, mintha beteg lennék. Alapvetően nem kapok frászt, ha hozzám ér bárki, sőt nagyon szeretem. De ez az érintés most valamiért végigfuttat bennem egy kisebb villámcsapást és megrándul a csuklóm.
De végül csak felfordítom a tenyerem, mielőtt felelnék.
- Azt akarom mondani, hogy fiúkkal randizom. Pontosabban férfiakkal. Nagyjából a te korosztályodból. Vagy kicsit fiatalabbakkal.
Vajon kitöri a frász? Vajon elkapja a kezét? Próbáljuk ki. Kicsit megcsiklandom a tenyerét vékonyka ujjaimmal, pont úgy, ahogy flörtölés közben szokás; a szemébe nézve és kicsit elmosolyodva.
Vajon eddig tartott a nagy családi összeborulás, Sean bácsi?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sean Walker Holmes
Sean Walker Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : LA/LV
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2013. Dec. 12.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 2:04 am

Ez a "nem" valahogy túlmutat minden eddigi életemben hallott nem-en. Túlmutat egész sokmindenen, amit hallani akarok és amit nem. Amit gondolok... Amikor felvetem magamban a kérdéseket hogy ez.. ez az én hibám?? Hogy én vagyok az oka a kimondatlan észlelésnek(?), hisz egy férfi a képben.. egy férfi megmutatja a kijelölt utat.
De aztán leteszek az egészről. Leteszek a követelésről, és leteszek minden másról hogy a hirtelen ért döbbenet, elfogadhatatlanná legyen.
Egészen a következő szavakig..

Olyan hirtelen rántom el a kezem, hogy még meggondolni sincs időm. A hír, hidegzuhanyként ér, mármint nem a.. - úristen de nehéz kimondani - homokosság ténye, hanem az hogy... én!???

Talán még a szám is tátva marad, és kívülről nézve úgy festhetek mint egy kisiskolás akinek elmondták a télapó nem létezik, csak mese. Fejemben ezrével kattognak a fogaskerekek miközben a fiú szemeit nézem, és beletelik némi időbe.. Hé, Sean kapd már össze magad térj már észre!!! Szóval mire sikerül feldolgoznom a hallottakat.
Szégyellem magam, ez nem vitás.. de még mindig ott tükröződik a zavar a szemeimben és ott tükröződik még valami más.

- Ér.. értem... - dadogom, ahogy két alkarom újra megtámaszkodik a tálca mellett az asztalon. Igyekszem.. igyekszem nyugodtságot erőltetni magamra, holott valami azt súgja ez ellen már semmit sem tehetek. Már...
Korábban tehettem volna??

- Bocs... Bocs.. ne haragudj.. - szaggatom, sűrű torokköszörülések megtétele közben - Énn nem akartam, csak... - magyarázkodom, mert igenis kéne - csak olyan... csak olyan hirtelen ért.. - újabb torokköszörülés, és ekkor veszem a bátorságot csak hogy visszanézzek a szemeibe. Vissza azokba a szemekbe... Azokba, amik annyi mindent tükröznek, és ami valahogy.. az évek alatt egy teljesen más emberré lett. Felnőtté...
És én az egészet kihagytam...



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 23, 2015 4:03 pm

Sokk, értetlenség, rémület... Megdermedek, mikor elrántja a kezét. Erre számítottam is meg nem is, mégis annak ellenére, hogy én provokáltam ki, rosszul esik. Rosszul esik, hogy máris nem vagyok olyan érdekes és értékes ember a szemében, hogy máris teljesen másként néz rám. A családtagok mindig feldühödnek, ha valami nem úgy történik valamelyik rokon életében, ahogy azt ők helyénvalónak tartják. Például anya egyik unokatestvére sose ment férjhez, viszont spermabankból teherbe ejtette magát, és most egyedül neveli a kis félig fekete lányát, Daisyt. És minden egyes karácsonykor feljön témába, hogy szegény Daisy, és hogy ez mennyire erkölcstelen és önző. Vagy ott van egy másik nagybácsi, aki sorra hagyja el a feleségeit, már a negyedik válásánál tart, van egy rakat gyereke, és szerintem az egész családból egyedül én tudom, hogy miért végződik minden házassága válással, és ezt is csak azért, mert tavaly egész konkrétan rám startolt. A lényeg az, hogy mindig mindenki olyan nagyon jól tudja, mi lenne a rokonainak a legjobb, és közben elfelejtik, hogy épp elég nehéz mindenkinek megküzdenie az ostoba társadalom előítéleteivel... miért kell még családon belül is küzdeni az elfogadásért, ami alapból járna, hiszen a család a feltétel nélküli szeretetről szól! Anya ezért nem nagyon tartja a kapcsolatot a család többi részével. Talán Sean bácsival is ezért nem találkoztunk azóta. Nem tudom, de ez a fogadtatás most eléggé elszomorít.
- Van, amiért felesleges bocsánatot kérni - mondom csendesen és elkedvetlenedve, miközben azt hallgatom, hogy próbálja megtisztítani a torkát, mintha csak bármin is segítene. Elé rakom az ásványvizemet, hogy ugyan igya már meg és essünk túl a kínos torokköszörülős perceken. Visszanéz rám, és próbálok rájönni, mi járhat a fejében azon kívül, hogy kicsit talán zavarban van, de nem jövök rá.
A tálcám mellé könyökölök és kinézek az ablakon. Elment az étvágyam, képtelen lennék akár egy falatot is legyűrni a torkomon. Amúgy olvastam pár cikket arról, hogyan is kell az ilyesmit közölni, hogyan kell "coming outolni" és mire számítsunk, meg hogyan kezeljük a családtagok és barátok különböző reakcióit. De az a helyzet, hogy most egy hasznos tipp se jut eszembe. Mondjuk az rémlik, hogy türelmesnek kell lennem.
- Anyával meg Alessel sokkal gördülékenyebben ment ezt megtárgyalni - szólalok meg, mielőtt teljesen elhallgatunk mind a ketten, fokozva a helyzet abszurdumát. - Anya azt mondta, hogy mindig is sejtette, Aless meg azzal szívatott, hogy egy lányt se tudna elképzelni mellettem, mert a legtöbbjüknél sokkal lányosabb vagyok. Talán valami bírkózónőt, aki férfias helyettem is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sean Walker Holmes
Sean Walker Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : LA/LV
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2013. Dec. 12.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2015 3:42 pm

Elém kerül a víz, én mégsem érzem szükségét, hogy beleigyak. Nem, nem miatta. Vagyishogy de, de egészen más okok vezérelnek!
Visszanézek a szemeibe, és bár hallottam a szavait, most mégis, méginkább szégyellem magam. Nem kéne hogy ez ennyire meglepjen. Ez egy modern világ...

Mély hallgatásba burkolózom, talán emésztem a hallottakat, de mégis ő az aki belekezd. Őszintén nem tudom mit mondjak.
Nagyot sóhajtok, és talán valami mentségszerű késleltető reakcióként, kitolom a tálcám az asztal szélére. Valami azt súgja ez most sokkal komolyabb téma lesz holmi vidámkodó fecsegésnél.

- Carmin.. - még egy torokköszörülés. Eskü, az utolsó! - Félre ne érts, én nem ítéllek el, távol álljon tőlem csak.. - és csak. Jó lenne tudni hogyan is folytatódna ez a mondat, a munkában ez olyan könnyen megy! Reagálni.. Ha rád lőnek, te előkapod a pisztolyod. Ha menekülnek, te futsz utána mert biztos hogy valami vaj van a füle mögött, és ha veszélyes, tűélesre hegyezett érzékekkel, elővigyázatosan lépsz be az ajtón. Reagálni... Miért megy ez a magánéletben olyan nehezen..(?)

- Adj nekem némi időt... Kérlek. Míg hozzászokom. - kezdek aztán mégis bele, és valahogy automatikusan jön a folytatás. - Ehhez az egész.. helyzethez... A családhoz. Hogy újra van.. valakim. - próbálok mosolyt erőltetni az arcomra, kérdés milyen sikerrel. - Valaki akiért felelős vagyok...- pillantok fel a szemeibe, valahogy magam sem tudom miért ereszkedtem lejjebb, talán az együttműködésemet jelezni hivatott?? Talán. Vagy egyszerűen feladva az ellenséges szándékot, és nyitottan közelítve (meg) a dolgokhoz. Nem akarok elítélni soha.. senkit sem. Pláne nem az egyetlent aki képviseli a saját véremet.
És még szóba is áll velem...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2015 4:34 pm

Annyira kínlódik! Legszívesebben visszaszívnám az egészet, hiszen ha belegondolok, egyáltalán semmi köze hozzá, kivel bújok ágyba. De legalább próbálkozik. Ez is valami. Nem röhög ki és nem mocskosbuzizik, és ezt tudom értékelni. Kicsit félrebillentem a fejem és érdeklődőn nézek rá. Csak az arcom rándulásai jelzik apró rosszallásomat, vagy csekély borúlátásomat az üggyel kapcsolatban.
Ahogy a tálcafélretolásból látom, egyikünk sem fogja végül megenni az ebédjét. Épp elég dolog van így is előttünk, amit meg kell majd emésztenünk.
A mondat végén, mire végül összegereblyézi különböző szavakból és kifejezésekből, egészen megdöbbenek, és ez egy kellemes meglepetés. Ennek ellenére azonnal jön belőlem a dacos kamasz válasza:
- Nem vagy felelős értem.
Aljas vagyok, tudom. Úgy néz rám, mint egy kivert kutya, ezt pedig nem szeretem, de hát... ő nem épp a kegyeimet próbálja megszerezni, nem udvarolni akar! Ráadásul, ő a nagybátyám!
Borzasztóan furcsa ez a helyzet nekem is. Fogalmam sincs, hogyan is tekinthetnék rá másként, mint potenciális szeretőként. Valami rohadt nagy baj van velem.
- És alighanem nekem is van mihez hozzászoknom ezzel a helyzettel kapcsolatban. De ne érezd úgy, hogy bármi kötelező. Neked is és nekem is megvan a magam élete, és nem muszáj, hogy most összekössük a szálakat.
Nem, nem. Ez úgy hangzik, mintha épp lerázni akarnám, amiért nem úgy udvarol, ahogy nekem tetszik. Szedd össze magad!
- Mármint... A meghívás természetesen áll. És értékelem, hogy elfogadó és nyitott vagy mindaz ellenére amit mondtam. Csak őszintén nem tudom, hogyan tovább. Úgy kéne tennünk, mint akik barátkozni akarnak egymással? Beszélgetni a hobbinkról és elmenni borozni és megvitatni a legújabb kocsikat vagy a focit? Nem tudom. Azt se tudom, hogy kellene szólítanom téged. A Sean bácsi elég gyerekesen hangzik a számból.
És mindettől a töredelmes vallomástól egészen elcsüggedek megint. Bár talán csak elfáradtam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sean Walker Holmes
Sean Walker Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : LA/LV
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2013. Dec. 12.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2015 8:18 pm

Meglep. Biztos ez?? Hogy nem vagyok felelős... Tényleg nem??
De időm sincsen végére érni a gondolatnak, mert megint beszélni kezd, és leköti minden figyelmemet. Igen.. Figyelnem KELL!!! Muszáj figyelnem! Mindent meg kell tennem amit eddig nem tettem.
De nem késtél el már vele??

- Figyelj, Carmin... - csapok aztán magam számára is hirtelen bele, kis híján már tapintatlanul a beszédébe, de úgy érzem valami nagyon kikívánkozik. - Felnőttél! És én tisztában vagyok vele. Vagyis... ideje tisztában lennem. - biccentek rá - Igazad van, az a te életed... De mi.. - kezdem el véletlenszerűen rázni a fejemet, aztán hátradőlve csak megérkezik az a folytatás - nem hiszem hogy a mi kapcsolatunkra ez rá kéne hogy nyomja a bélyeget. Úgy értem... kezdjünk tiszta lappal.. mit szólsz? - várok pár rövid másodpercet, két kezem nem feszesen, de ökölbe szorulva magam előtt az asztalon. - Én nem fogok bocsánatkérésekbe bonyolódni a múlton és te.. és te elfelejted a nem megfelelő reakciómat aaa... Hát a helyzetre. - Csak sikerült! Vagy legalábbis valami kompromisszumféle. - Szeretnélek megismerni.. - kap vissza a kezem az asztalon fekvő övére - és ebben senki nem akadályozhat meg.. - beszélek a szemeibe, újfent előre dőlve, és megfeszülve várom a válaszát. - Egyedül Te. - biccentek, de még mindig nem eresztem azokat a szemeket - Ha te nem szeretnéd, hagylak elmenni. - igen, végszó. Talán. De jól csinálom?? Nem vagyok biztos benne. Most, ebben a percben semmiben se vagyok biztos. Csak egyben amit akarok. Megismerni. És nem mert a kötelességem...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2015 11:46 pm

Azonnal elnémulok, amint megszólít, de cseppet sem bánom. Nem gyakran szakítanak félbe, és akinek ez sikerül, az előtt amúgy is le a kalappal. Felnőttként se nagyon szoktak rám hivatkozni, úgyhogy ez is újdonság. Mondjuk, én se gondolok magamra aként, nem tetszik, öregít ez a szó, és én egy perccel se akarom idősebbnek érezni magamat annál, mint amennyi vagyok. Tinédzsernek lenni csodálatos, és a pasik is ezt szeretik...
De azért tény, azért nem vagyok már hatéves, mint mikor Sean utoljára látott.
Nagyon próbálom megérteni, mit is szeretne, próbálom összekirakósozni, de nem egészen megy. Talán csak azért, mert fullosan tiltakozom az egész ellen valahol tudat alatt. Próbálom lebontani a falakat és az akadályokat, amelyeket körülbelül negyed óra alatt húztam felé kettőnk közé, nem is tudom, hogy miért.
Nem húzom el a kezem, pedig gondolok rá. Nagy a kísértés, hogy összefonjam az ujjainkat, de Sean nem lesz a pasim, pláne azért nem, mert már van egy új kiszemeltem, akit senki kedvéért nem cserélnék le pillanatnyilag, és alig várom, hogy vele és a nyomozással foglalkozhassak.
Meglep, mikor belenéz a szemembe, és hirtelen én is visszanézek rá. Különös, elkezdem egész emberként látni, nemcsak úgy, mint férfit, mint rokont, mint zsarut, vagy bármi. Pár dolog kezd helyére kerülni most, hogy elkezdem már itt együltő helyemben megemészteni a hallottakat.
- Jól van, benne vagyok - bólintok végül is rá. - De Seannak foglak hívni, és jó lenne ha tudnád, hogy az ilyen érintésekre nagyon gerjedek, szóval talán inkább engedd el a kezem - javaslom neki. - Szerintem tegyük hozzá azt is, hogy nyugodtan lehetsz őszinte, mert én is az voltam. Ha tiszta lapunk van, akkor teljesen felesleges attól félni, hogy majd a másik mit gondol rólunk, mert úgyis a megismerés a cél. Egyetértesz? - kérdezem, és kezd egy kicsit jobb kedvem lenni ettől az ügytől, talán jó irányba haladunk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sean Walker Holmes
Sean Walker Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : LA/LV
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2013. Dec. 12.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 3:17 am

Beleegyezett! Fékezhetetlen mosoly szaladna ki a képemen, ha nem sikerülne még időben megregulázni, és egy egyszerű.. köszönő-biccentéssel mellékelni azt a mosolyt. Hát igen... Újra lesz családom!

Még meg se szárad az érzés a fejemben, amikor pillanatok alatt lep meg! Első reakció hogy megint elrántanám a kezem, de észbekapok, Sean, nyugalooom.. azzal sikerülvén ráncbaszedni az egészet, csak lassan emelkedik fel a kezem, és egy rejtett zavarú mosoly mellett helyezem vissza magam elé a másikra.

- Igen.. bocs.. - torokköszörülés.. Az elmaradhatatlan..
Ahogy viszont tovább beszél, vagy korábban tette, némileg visszatereli a figyelmem a lényegre, és mondjuk hogy a szemeimben az egyetértés szele cseng.

- Teljes mértékben! - biztosítom, lehet kicsit túlzásba is esve a testbeszéddel, de mindez csupán automatikus reakció. De haladjunk is tovább.. - Pont ezért is, akkor Lacey kilőve, és marad te és én. - újabb biccentés. - Na meg Spock.. Holnap! 1-kor... - pontosítok a lényegen habár... azt hiszem már egyértelműen megbeszéltünk mindent, mégis jobb az egyetértés. Teljes mértékben!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 9:12 pm

Kissé feszülten elmosolyodom, ahogy elenged. Talán ezt nem kellett volna és főleg nem így... De legalább illusztrálja, milyen is vagyok. Néha válogatás nélkül rá tudok hajtani bárkire.
Sok baj van velem...
Sean viszont úgy tűnik, örül, és engem is valamiféleképpen megnyugtat a kialakult szituáció. Nyugvópontra jutunk, közös döntésre, és az étvágyam is visszajön ettől, úgyhogy ismét odanyúlok a kajámhoz, és iszom a vizemből is. Beletumkolom a wrapemet a barbeque szószomba és nagyot harapok belőle jóízűen.
- Igen, a Sunset Parkban. Nem felejtettem el - mosolyodom el, amint lenyelem a falatot. - Azért ha akarod, elhozhatod Laceyt. Remek társalkodópartner vagyok, és semmi bajom a lányokkal. Korrepetálom is, ha te nem érsz rá, vagy ilyesmi.
Eszem tovább, elcsendesedve, hiszen azért én se beszélhetek örökké. Pár harapás és korty után azért megkérdezem, mert az én agyam bizony ezen kezdett el járni:
- Na és mitől éreznéd még inkább úgy, hogy ismét családod van? Van valami, ami családos tevékenység, és mindig ki akartad próbálni?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sean Walker Holmes
Sean Walker Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : LA/LV
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2013. Dec. 12.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2015 12:54 pm

Lacey.. Lacey.. Lacey...

- Nem, szerintem majd legközelebb. - helyesbítek - Úgy értem először téged akarlak megismerni. - mosolyodom el, de ez inkább csak afféle nyugtázó cselekedet, mint tényleg örömteli vigyor. - De hogy korrepetálni... - itt viszont megfogott az egésszel, és... Miért is ne! Ha én túl sokáig dolgozom, vagy nem érek rá, ne szegény lány szenvedje meg, talán jó lenne ő is helyettem.

- Majd megkérdezem! - mosolyodom most már el ténylegesen, és valahogy egyre inkább tetszik az ötlet - Már haaa.. neked nem okoz gondot. - biccentek rá kérdéssel, és továbbra is csak figyelem ahogy megint enni kezd.

Akármi is a válaszom valahogy újabb kérdés kerül terítékre. Hogy hogy, vagy mi végre, az valahogy nem is számít ebben a percben, de nem mondom hogy ne lepne meg. Olyannyira, hogy valahogy egyből meg is torpanok útközben és habár az evést én már bőven befejeztem, mégis csak ülök ott mint a sülthal.

- Nos.. igazából.. - kezdek aztán rövid gondolkodási idő után bele, hogy mégse csak üljek ott és nézzek, és mondjuk hogy megemlítek valamit ami elsőre jut eszembe. - Igazából már olyan régóta egyedül élek, hogy fogalmam sincs róla mit tesznek az igazi családok. - mosolygom meg - De biztos vagyok benne hogy útközben megtaláljuk azt amit kéne. - nyugtázom rá, mert bízom benne, de van itt még valami más is.

- Viszont.. - csak rövid gondolkodó szünet - Azt még nem mondtad el miért is jártál a kapitányságon. - gondolok bele, elvégre ez az oka hogy egyáltalán találkoztunk! Ha ne lett volna szüksége segítségre, biztosan nem ücsörög ott, én meg azért vagyok hogy segítsek! Mi mást is tehetne egy igazi nagybáty, ha már családi kötelékek...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 20, 2015 12:14 am

- Megtisztelő - vigyorodom el, és kicsit vidámabban eszegetek tovább. Mármint az, hogy előbb engem ismerne meg. Amit azért meg is értek, alapjáraton én is tartogatok még meglepetéseket azon kívül, amit már feltártam előtte, avagy a szexuális és romantikus vonzalmaim elsődleges nemét. És valljuk be, amilyen titokzatos, engem is érdekel Sean. Eddig ha össze kéne számolnom, nos nem is tudom, hány dolgot tudnék megszámolni mindabból, amit megtudtam róla. Spock és Lacey és... ennyi!
- Nekem nem - vonok vállat. - Bár még nem tanítottam, de biztos nem lehet nagyon nehéz. Kivéve, ha Lacey nagyon buta, de azért remélem, nem. Milyen tárgyakból szoktál neki órát adni amúgy?
Lassan kezd teljesen elfogyni a kajám, de mivel kezdek is jóllakni, ez nem zavar. Mivel a téma sem feszélyez, már a körülöttünk ülők hangoskodása sem bosszant. Kezdem magam egészen jól érezni Seannal.
- Mehetnénk például biciklizni, kirándulni, vagy állatkertbe. Gyerekkoromban ezeket eléggé szerettem - jegyzem meg egy kis mosollyal. Annyira nem is gondolom komolyan, inkább csak viccelni próbálok, ha már így elgondolkodott. Én ezeket a tevékenységeket hiányoltam például az apukámmal.
A kérdése kissé fejbe kólint, ám igazi zsaruszimatra vall. Hogyhogy nem felejtette még el ezt a témát? Időhúzásképp összeszedem az összes papírcsomagolást a tálcámról és egy gombóccá gyűröm, azonban végül mégis felelek:
- Tegnap este drogot tettek az italomba egy szórakozóhelyen és meg akartak erőszakolni - közlöm, hogy mindenen egyszerre essek túl. - Végül jött egy arc aki ezt nem hagyta, de majdnem elég rossz vége lett. Fel akartam jelenteni azt, aki csinálta, de már egyáltalán nem tudom mennyire jó ötlet - nézek fel rá kételkedve, és kérdéssel a tekintetemben. - Hogy szokott az ilyesmi zajlani? A feljelentés után mi történik?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sean Walker Holmes
Sean Walker Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : LA/LV
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2013. Dec. 12.

Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 9:32 pm

Felnevetek. Csak úgy hirtelen jön és ösztönösen, és.. Nem, Lacey egyáltalán nem buta..

- Elsődlegesen a matekleckéiben vagyok segítségre. - egy kóbor sóhaj becsúszik mögé - Aztán néha kémia.. bár valljuk be, az sose volt az erősségem, de csak elboldogulunk valahogy. - újabb mosoly mellékelve, de itt már törzsidő az őszinteség. - Na meg ha épp valamivel elcsúszna, kikéri a véleményemet én  meg.. - újabb sóhaj, tanácstalanul felemelt kezek - megteszem ami tőlem telik. - megint mosoly. - De Lace, egyáltalán nem buta. - ragad be a mosolyom, de ahogy tovább folyik a történet, valahogy előkerül valami nem számított más is.

- Nos.. - vagyok tanácstalan - lényegében ezek közül bármelyik megfelel.. - újabb vállrándítás, de nem a nemtörődömségnek, sokkal inkább a helyzet új erejének, legalábbis ezeddig nemigen volt még ilyennel dolgom.

Ám aztán.. előjön valami más is. Az én fejemben, egy érdemtelenül elhanyagolt kérdés, és nem is teketóriázva többet megkérdezem. Tudnom kel miért is volt az őrs 'vendége'.

A helyzet.. azt mondják véletleneket szül. Az élet, hirtelen változtatja meg önmagát, és a sokk, láttam már eszement dolgokra képes, de ahogy olyan fesztelenül beszélni kezd, az én tüdőmben bennakadnak a szavak.
Kérdezett.. ez nyilvánvaló, és talán még mindig engem figyelve várja a válaszomat, vagy talán hogy én is hasonlóképpen fesztelenséggel válaszoljak, mintha csak azt kérdezné..: Milyen időnk lesz holnap fog esni?? Én mégiscsak ülök kukán és a levegőmmel harcolok.

- Szóval.. - még mindig fulladozok - ..Azt mondod.. hogy meg akartak.. erőszakolni..?? - ismétlem a hallottakat, de még magam se vagyok tudatában hogy egyáltalán nem a kérdésre válaszolok.
Hirtelen vér önti el a fejemet. Düh.. harag.. hasonlóképpen indulatos szavak, a tehetetlenség.. és a sokk letaglózó bűvköre, mert ilyet.. az ember lépten-nyomon lát a tv-ben, odabenn találkozik vele, de mikor célba veszik a családodat...
Beletelik néhány percbe mire sikerül visszaszerezni az irányítást. A fejem zúgása már alábbhagyott, a kitörni akaró indulatok..  mesteri precizitással szorítottam vissza mindent és csak egy egyszerű, torokköszörüléssel válaszolok.

- Először is tudnom kell a helyet.. hogy hol történt.. - veszi elő magát a hivatalos lendület, és muszáj is tartanom a pozíciót - Aztán hogy mikor.. kivel beszéltél, ki férhetett az italodhoz, és ha van, egy személyleírás is jól jönne. - mutogatom az asztalon a részleteket, habár igazából nincsen is ott semmi.

- Mi történt.. - félve kérdezem meg - úgy értem.. - halkítom a hangomat, de a környezettől nem magamat féltem. - Meddig.. jutott...(?) - Egyszerűen csak beleragadok a szemeibe. Fürkészem.. És próbálom.. tényleg próbálom megfejteni...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Twist in my sobriety - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twist in my sobriety   Twist in my sobriety - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Twist in my sobriety

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Belváros-