KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Trouble cake Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Trouble cake Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Trouble cake Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Trouble cake Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Trouble cake Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Trouble cake Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Trouble cake Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Trouble cake Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Trouble cake Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Trouble cake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Tobias A. Blair
Tobias A. Blair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : A szíved legmélyebb bugyra
◮ hozzászólások száma : 59
◮ join date : 2014. Nov. 16.

Trouble cake Empty
TémanyitásTárgy: Trouble cake   Trouble cake Icon_minitimeHétf. Május 18, 2015 3:21 pm

To: Miss Lynx

Újabb strigulát húzhat holnap a naccsasszony halála közeledtéhez. Persze muszáj benyalnom továbbra is nála, pláne ha nem akarok cipőtalpmintás seggel lófrálni az utcán. Naponta fontolgatja miként rúgjon ki, de az a drága jó szíve nem hagyja.
Eeeezt a kedvességét kénytelen vagyok meghálálni azzal, hogy felköszöntöm majd egy kisebb tortával. Az ízléséről lövésem sincs, de talán a cukrászdában levő bigék kisegítenek majd valahogy.
Szívem szerint kaktusztüskékkel teli, valamiféle savanyú mázzal beborított sütigombócot nyomnék elé, de abban a pillanatban kezdhetném ásni sírhelyem.
Még mielőtt betenném a lábam cukorkafalvába, muszáj lesz nyugalomban meginnom egy erős feketét...pár csepp vodkával megspékelve...amit persze nekem kell belecsepegtetnem sunyiban.

A közeli sétálóutcában szinte minden harmadik épület kajálda, néhol saját kiülőrésszel. A velem szembejövők nagy része óriási fagyigombócokkal küzd, az egyik kisgyereknek épp most esett ki a kezéből a tölcsér, a hupikék gombóc pedig széttoccsant a forró aszfalton.
Nyaaaaald fel kölyök!
Ördögi vigyorral az arcomon pillantok le a kis szarosra, aki nem láthatja szemeim napszemüvegem takarásától. Tovább ballagok, egészen a kedvenc presszóm felé, ami a megszokott módon ismét dugig van, más ölébe semmiképp se szeretnék ülni. Így hát felcserélve a helyszíneket, utam előbb a cukrászdába vezet. Háááátha itt is tudnak az élénkítő löttyből adni.
A fagyispult előtt libasorban álló tömeg közé benyomorogva próbálok bejutni az épületbe. Nyitom az ajtót, egy csengő csilingel, néhány szempár figyeli bejövetelem. Mit sem törődve a bambulókkal, teljes higgadtsággal lépek a sütispultok egyikéhez, majd a mögötte pakolászó cukorkirálylányt lesem.
- Hé, kicsikém! - csettintgetek figyelemfelhívásképp a szöszi fele, aki vélhetően meghallja ugatásom. Ha ő a kiszolgáló, ha nem...nekem ő fog segíteni.
- Mit ajánlasz egy házsártos, bolond vénasszonynak? Van olyan, ami hamar megakad a torkán? - pillantok ki napszemüvegem fölül, majd tekintetem végigvándorol a lányon, majd sütikínálat egészén...épphogy csak nem csorog a nyálam az üveglapokra.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

Trouble cake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trouble cake   Trouble cake Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 8:25 pm

Trouble cake Carlos-bakery-las-vegas
Tobias &Emily


Jó napom van, bár amióta Vegasba jöttem ez általánosságban igaz. De ma mondjuk úgy, a jobbnál is jobb napom van, mert a tegnapi buli fantasztikusan sikerült, és egyszerűen élvezet nézni a sok fáradt kollégát. Én a szokásos reggeli üde mosollyal vetettem be magam a díszítőpult mögé, és jót mulattam a másnaposan betámolygó ismerősökön. Tudom, nem lehet mindenki szerencsés fazon, és a 19 évemmel is elég nagy előnnyel indulok az éjszakázást tekintve, de legszebb öröm a káröröm...vagy mi. De azért nem vagyok ám ilyen gonosz, egy csináltam nekik egy nagy lavór hideg zöld teát, mert mégiscsak miattam mentünk bulizni, és ez nem mehet az üzlet rovására.
Így ha kicsit késve is, de beindult a pörgés, és épp a második tálca elkészült cupcake-et tettem ki a pultba, amikor türelmetlenül csettintve megszólít egy vásárló. Már épp kedvesen exkuzálva magam elküldeném, mert jelenleg két díszítésre váró torta, és még egy tálca muffin pihen a konyhában, de olyan hirtelen kezd bele a mondandójába, hogy inkább csak mosolyogva hallgatom.
-Uram, ez igen érdekes kérdés.- gondolkozok el a torták között válogatva, mi is passzolna a legjobban egy házsártos vén nőhöz.
-Remélhetőleg a torkán egyik sem akad meg, hisz Nekünk nem ez lenne a célunk.- kezdem mosollyal az arcomon a válaszom, a lehető legkomolyabban véve a vevő kérését. -Viszont ha biztosra akar menni az ízlését tekintve, akkor Audrey Hepburn után szabadon, egy krémes csokoládé torta sok embernek sokat ad.- és értse ezt a sokat akár a "torkon akadásra" ha számára ez az elsődleges szempont. Mert Nekünk, azon kívül hogy isteni tortákat készítsünk, természetesen a vevő, jelen esetben az érdekes kéréssel előhozakodó fiatalúr az első.
Viszont ha tényleg segítségre szorul a tortaválasztást illetően, akkor úgy érzem nem dönthetek helyette, és emellett csokitortából is minimum 5 félét tartunk.
-Viszont ha kicsit bővebben mesél arról a bizonyos nőszemélyről, akkor személyre szabottabb tortát is tudunk adni.- folytatom kedvesen, és ha nem siet, akkor akár a díszítést is Ő választhatja meg. Persze ha most rögtön el szeretné vinni a kész süteményt, akkor kicsit lekorlátozza a lehetőségeket, viszont a nagy cukrászda előnye, hogy így is sütik tömkelege várakozik eladásra.

"Let's face it, a good creamy chocolate cake does a lot for a lot of people."
| Tobias A. Blair | Carlo's Bakery | outfit |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tobias A. Blair
Tobias A. Blair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : A szíved legmélyebb bugyra
◮ hozzászólások száma : 59
◮ join date : 2014. Nov. 16.

Trouble cake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trouble cake   Trouble cake Icon_minitimeSzer. Jún. 03, 2015 10:19 am

To: Miss Lynx

Eszem ágában sincs sorba állni, pláne most, hogy sikerült elcsípnem ezt a szöszkét, kinek kezdeti mosolyára csak egy fintor a válaszom.
Rettenetesen tündéri…
- Uram?! Hagyd már...inkább Felség. - közlöm mindezt rezzenéstelen arccal, egyhangúan, majd a pultra támaszkodom. Ha már ennyire ragaszkodik az ilyesfajta megszólításhoz, akkor adjuk már meg a módját...

Nem kellene egy félig hímringyó módjára a pult tetején tehénkednem? Kit érdekel?! Egy cseppet sem zavartatom magamat, ahogyan azzal sem törődök, hogy nem ez a szöszi az eladó. Hálás lehetne amiért kizökkentem a rabszolgalétéből pár percre.

Nem akarok én itt köntörfalazni, így hát megpróbálok utalni arra, hogy nekem valami olyasmi cuccra van szükségem, amiben egy csöppnyi szeretet sem lapul, mégis mutatós. Mikor beszél hozzám, napszemüvegem a fejemre tolom, és már-már a pulton feküdve szimatolok a levegőbe, s a frissen érkezett apró muffinszerűségekre terelődik tekintetem, majd vissza a lányra.
Terjengjen bármennyire is orrsimogató illat, ellenállok a kísértésnek.
Még?
- Tuuudom, ti a fogszuvasodásra pályáztok. - épphogy csak felnevetek, miközben tekintetem végigszalad a lány mögötti falon.
- Itt nincs kirakva az a maszlag, miszerint minden igényt kielégítetek?! - hangom némi felháborodottság hallatszódik, mire a sokatmondó mondat hallatán elvigyorodom.
Bánja a franc ki mondott ilyen okosságot, a lényeg benne rejlik; a vénlány kap egy - szükség esetén két - szelet krémes csokiizét, mire a másnap az újságban megpillantott gyászhirdetés láttán megannyian fellélegeznek és nem kizárt, hogy az étteremben mindegyikünk olyan vigyorral fogja felszolgálni az ételeket, italokat...akár ez a lányka! Sőőőőt...mindenki a ház vendége lenne egy napig, nehogy már összevesszenek a gyászolók a pénzen!
Mindjárt megkönnyezem mindezt…
- Látod, tudod Te mi kell Nekem! - lelkesedésem során tapsolok egyet, ezt követően halkan, hümmögve nevetve tenyereim dörzsölgetem pár másodpercig , eztán ha elég közel van hozzám a lány, még a vállát is megveregetem.
- Nem tudom ismered-e Mrs. Ayton-t...innen kb. 5 háznyira…a Trinity fődirigátora… - lövésem nincs mekkora renoméja van őfeleségének, de ennek a lány fejét rámerném tenni arra, hogy ha valaki tud is a létezéséről, jót nem tud mondani róla.
- Képzelj el egy vérbeli delnőt...amolyan modernkorit. - fél pillanatra megrökönyödök a hülyeségemen, bár az igazság teljesen mértékben tükrözi a valóságot...
- Aki unalmában az alkalmazottait figyeli, és perverziói közé tartozik azok lejáratása. Sportként pedig mások lehurrogását űzi, szinte világbajnoki szinten. Ésss...a zsigereiben van a sóherság...hmmm… - vállat vonok ezek felett, és fogalmam nincs mit mondhatnék még el az öreglányról.
- Néha nem érzel késztetést ahhoz, hogy kitekerd  a felettesed nyakát? - kérdezem vélhetően teljesen váratlanul - talán még a legbarátságosabb módot választva. - Lehet így könnyebben megérted milyen lehet ez a hárpia... - talán csak nekem tűnhet ilyen természetesnek, hogy szinte naponta megfordul a fejemben, miként tudnám kinyírni azt a selejtet…
És ezt nem is rejtem véka alá.

446 | ♪ ♫ Toxic ♪ ♫ | Pardon a késésért. Embarassed
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

Trouble cake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trouble cake   Trouble cake Icon_minitimeVas. Jún. 07, 2015 11:25 am

Tobias &Emily


A srác vagy fantasztikus humorral rendelkezik, vagy rendkívül egoista, viszont szerencsére mindkét esetben ugyan az lenne szavaira a reakcióm.
-Rendben, akkor Felség!- közlöm pajkos mosollyal, hisz ha már leálltam vele beszélgetni, akkor bármennyire is sürgetnek a muffinok, először azért kiszolgálom. És igen...a vevőért bármit, ez alapszabály.
-Igen...- húzódik mosolyom immár önkéntelenül is szélesre -ha lehet választani, akkor mi maradunk a fogszuvasodás és diabetes kombinációnál.- inkább, minthogy valakinek a torkán akadjon az isteni torta. -De amennyiben igény van rá, cukor, laktóz és glutén mentes süteménnyel is tudunk szolgálni!- teszem hozzá gyorsan, még mielőtt öntudatos egészségharcos akcióba kezdene és ezzel elveszteném a rendelést.
-Nem, tudja Felség ez Vegas...- rázom a fejem bocsánatkérően, mi szerint nincs nálunk "Minden kívánságot kielégítünk!" tábla. -...túl sokan értelmezték szándékosan félre, és a pultos lányok...- bökök fejemmel  a jelenleg ott álldogáló Helena felé -...inkább leszedték a sokadik illuminált, a zaklatás fogalmát többszörösen kimerítő látogató után.- magyarázom meg logikusan a dolog miértjét, s javasolom a srác számára a csokitortát, hisz nincs olyan ember, aki azt ne szeretné.
S láthatóan a srácnak is tetszik a választás, mert a pultra könyökölve megveregeti a vállamat, melyet őszintén nem tudok mire vélni, de ez legyen a legfurcsább dolog, amivel itt találkozom... Inkább csak odafigyelve hallgatom a nőszemély leírását, és meg kell mondjam, szavai alapján tényleg nem egy kellemes asszony.
-Nem, sajnos nem ismerem Mrs. Aytont, alig másfél hónapja költöztem csak ide.- játszom ki a "mentségemre legyen mondva" kártyát, de ezzel máris megszegtem a legfőbb saját szabályom, mi szerint: Csak semmi személyes. Na nem baj.
-És hála égnek mindig jófej főnökeim voltak, de abban biztos vagyok, hogy minden oka megvan arra, hogy ne jó szívvel vigyen Neki tortát.- közlöm udvariasan, s közben igyekszem az egyre kattogó gondolataimtól elvonatkoztatni. Nem akarom tudni, hogy mennyire gondolta a srác...a Felség!...komolyan a szavait, az én dolgom úgyis csak a kiszolgálás.
-Viszont szerintem egy vanília piskótás, kandírozott naranccsal megbolondított étcsokoládés krémmel töltött torta megfelelő lenne számára.- tekintve, hogy szavai alapján egy idősebb hölgyről lehet szó, és a 40-60-as korosztály valami miatt bolondul a kissé kesernyés narancsos-csokis dolgokért.
-Csak egy szeletről lenne szó, vagy egy egész tortát kér?- teszem fel a végső kérdést, ha egyetért az ajánlásommal, és igyekszem rövidre zárni az üzletet, hisz először is még lenne mit csináljak a saját hatáskörömben, másodszor pedig egyre furcsább a srác kisugárzása.

"Let's face it, a good creamy chocolate cake does a lot for a lot of people."
| Tobias A. Blair | Carlo's Bakery | outfit |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tobias A. Blair
Tobias A. Blair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : A szíved legmélyebb bugyra
◮ hozzászólások száma : 59
◮ join date : 2014. Nov. 16.

Trouble cake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trouble cake   Trouble cake Icon_minitimeHétf. Jún. 08, 2015 11:57 pm

To: Miss Lynx

Tetszik, hogy a csibe - pontosabban az alattvalóm -  veszi a lapot és belemegy a nyavalyás mókámba. Vörös szőnyeg és kézcsók nélkül ez így mégsem az igazi, mégis szerzett egy jó pontot nálam. Ám ezzel egy bolhafingnyit sem lopta be magát a  szívembe.
- A rossz reklám is jó reklám… - mondom csak úgy a semmibe, amolyan bölcsességképp, amitől ennek a lánykának el kellene ájulnia.
Frankie szavaival élve, a Buddha szól olykor belőlem.

Itt Vegasban állítólag még az is van, ami tulajdonképpen nincs is. Ha valóban nincs, akkor majd lesz. Én sem vagyok törzsgyökeres vegasi, sem nevadai... mégis a Westlake-ben töltött perceimet sírom vissza minden egyes nap. Visszamehetnék, de nincs kedvem egy percig sem az albérlet és egyéb faszságok miatt hajkurásznom. Ha nem is jó itt annyira nekem, elvagyok.
- C-c-c-c... - csóválom fejem mikor közli, hogy nincs kiírva az a felirat amit keresek. Bezzeg nálunk! Szinte tapétaként fedik a bárpult mögötti falakat azok a mókusvakítások, hogy;
,,Ha nem kapja kézhez a számlát, akkor a ház vendége volt."
,,Ha nincsenek megelégedve pincéreink modorával, jelezzék a vezetőség felé, és a következő alkalomkor féláron lehetnek éttermünk vendégei."  Bla bla bla…
És minden egyes hibánk összege a fizetési csekkünkön mosolyog vissza ránk…

Mégis felcsillan a szemem egy pillanatra a zaklatások hallatán, amit egy halovány kaján vigyor követ. Szó se róla, megzaklatnám őt én is...de abban nem lenne köszönet. Számára...

Amint előáll valami konkréttal a hárpia jellemzésének hallatán, gondolkodóba esve, felvont szemöldökkel bűvölöm íriszeit. Méghogy sajnos, hát hogyne! Talán akkor tudna bevágódni a nőnél, ha bűbájjal teli mosolyát villantaná felé, miközben karjain négy-négy tányér lenne. Vagy leginkább akkor sem. Azt, hogy milyen főnökei voltak, egyáltalán nem kérdeztem, így nem különösebben veszek róla tudomást. Végül is minél többet csicsereg el magáról, annál inkább megtalálom a neki való köszöntési módot. Az egyik itt lapul a táskám legmélyén...de ahhoz önfeláldozónak kell lennem.
De hát miért ne?!

- Elég szarul hangzik, úgyhogy ha nem aranyból van, jöhet egy kisebb torta. Mondjuk hat szeletes. - az előbbi csokikrém után meglehetősen nagy a változás, és gondolom ez nem az olcsóbbik édességek közé tartozik, de bánja a franc! Gyertyák nélkül kérném természetesen, hiszen azok többe kerülnének, mint egyhavi fizetésem. Arról viszont halvány lila fingom nincs, hogy rajtam kívül mire érzékeny Mrs. Ayton. Engem ugyan nem tudnak belesütni a sütibe, de még csak egy ujjpercem sem áldoznám bele. Majd a kandírozott narancsnál még jobban megbolondítom némi hashajtóval.
- Nézd, Picinyem...nekem kibaszott sürgősen kell. Így hát van egy órád. - határozom meg az időt, ezt követően pillantok a láthatatlan karórámra, előadva a fontos embert...holott csak blöffölök, és ezt talán észre is veszi. Nem tervezek itt poshadni órákon keresztül, de ha már friss hús a városban, üdvözölnöm kell.
- Megvárom itt, de addig adj már nekem egy étlapot, vagy minek is nevezitek Ti azt a képeskönyvet… - csettintek ismét, majd a munkatársnője felé mutatok, aki éppen a könyvet böködve próbálja elkápráztatni az előtte álló  párocskát.

Ha a kis szöszke elmegy, akkor teljesen a pultra támaszkodva benyúlok a pult mögé, majd az egyik kékes színű muffint kikapom - szinte észrevétlenül -, eztán a farzsebemben levő gyűrött ötdollárost a pultra csapom, és azzal a lendülettel leülök az üvegszekrényektől  legtávolabbi, s legeldugottabb asztalhoz. Talán nem tévesztett szem elől, ha mégis, akkor bongyor fejem talán felismeri.

Hogyha megkapom amit kértem, akkor a levegőbe szimatolok, majd fintorogva fordulok abba az irányba ahol a sütemények készülnek, eztán nézek fel a lányra kissé aggódva.
- Te...Te is érzed ezt a bűzt?! - tekintetem végigcikáz az egész helyiségen, némi füstöt keresve, de az nem szivárog egyik ajtón sem…
- Valami ég...de kurvára! - állapítom meg a nemlétező szag mivoltát, és ha a lány hiszékenysége verdesi az egészségtelen határt, máris szalad…
Én pedig elkezdhetem a kis menőverem…

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

Trouble cake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trouble cake   Trouble cake Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2015 2:00 pm

Tobias &Emily


Nem, a rossz reklám egyáltalán nem jó reklám... ezzel sosem fogok tudni egyetérteni, kivéve ha alkoholról vagy valami ütős cuccról van szó. Ezért inkább csak hümmögve ingatom a fejem, és a következő kérdésre koncentrálok.
Azt gondoltam, hogy megemlítve a félreérthető kis táblákat, vagy egyetértést, vagy valami humorosnak szánt ám milliószor hallott szöveget fogalmaz meg, ennek ellenére a zaklatás hallatán szaladt szélesre a vigyor az arcán, csak még tovább fokozva bennem az ambivalens érzéseket iránta. Említettem már, hogy szeretem az érdekes embereket? Ó igen, azt hiszem már jónéhányszor, és Ő egyértelműen az. Ennek ellenére a kisugárzása annyira megzavar, hogy fogalmam sincs szavainak hány százalékát kéne komolyan vegyem, és a fejében zajló gondolatokat inkább nem is próbálom kitalálni.
Így inkább maradok a jól bevált módszernél, mi szerint a vevő szava szent, amit mond az úgy is lesz.
-Rendben, akkor egy hat szeletes tortát azonnal készítek.- felelem elvonatkoztatva az "elég szar" kifejezéstől, és legalább a díszítés már ténylegesen az én feladatom lenne -Írjak rá valamit, esetleg tegyek rá gyertyákat?- teszem fel a végső kérdést, és közben fejemben már meg is született a kis torta külseje.
-Szerencséje van, mindössze húsz percet kérek!- felelem mosolyogva, ismét inkább figyelmen kívül hagyva a "picinyem" jelzőt. Nem vagyok én senkinek a kicsikéje, de ha már itt tartunk, kettőnk közül Ő a babusgatni valóbb. Ezért sem tudom eldönteni, hogy a göndör hajkoronáját borzolgatnám szívesebben, vagy nagy ívben elkerülném, ha szembe jönne az utcán. Nem tudom, és ez kissé zavar. Az egyetlen, pedig amit tehetek, hogy mihamarabb kiszolgálom, megszabadítva magam a kisugárzásából áradó feszültségtől.
-Amennyiben nem esküvői tortát szeretnél, akkor a kirakatra kell hagyatkozz...-
mutatok végig az üveg mögötti ínycsiklandó süteményeken. -De ha esetleg egy kávét kérsz, szívesen adok itallapot!- és már nyújtom is felé a különböző üdítőket, borokat, pezsgőket és kávétkat felsorakoztató, bőr kötéses könyvecskét. -Viszont kérem Felség, azt a kollégámnál intézze!- teszem hozzá bocsánatkérő tekintettel, figyelve a helyes megszólításra.
Jómagam pedig, miután kivettem a hűtőből a kért tortát a díszítőpultnál kezdek ügyködni, immár rejtve a srác szemei elől. Szerencséje van, hogy a kis tortákból mindig elkészítünk még reggel egy adagot, így csak azt kell megvárnia, amíg az általa kiválasztott díszítést rávarázsolom. Alig kell tizenöt perc, hogy meg is legyek vele, s mivel nem kért gyertyákat, a legutálatosabb részt meg is úsztam. A maradék öt percemben kerítettem egy megfelelő méretű tortahordozót, becsomagoltam az elkészült finomságot, és a srácot keresve indultam ki a  vendégek közé.
-Parancsoljon!- helyezem az asztalra a csomagot és a számlát, s szinte már meg sem lep, hogy nem az elvárható szavak hagyják el ajkait.
-Nem, sajnos nem érzem.- felelem mentegetőzve, hogy kivételesen nem tudok egyetérteni a Felség szavaival. A földszinten nincs semmi éghető, és az emeleten egyetlen sütödés sem merne elégetni egy tálca süteményt sem. De ha mégis, azt biztos, hogy nem érezné, hisz így lett kialakítva a hely. Na de fő a biztonság...
-Viszont ha szeretné, akkor feltelefonálok Nekik, hátha épp Ön lesz néhány tálca cannoli megmentője. A kollégánál tud fizetni. Viszont látásra.- köszönök el udvariasan, majd a pult mögé érve nyúlok a telefon után, hogy megtudjam Davidtől, az ég egy adta világon semmi nem ég. Egy út az ördögnek... de ez legyen a legnagyobb gondom. Így visszatérhetek a muffinok rendezgetéséhez, és mire kiérek a pultokhoz remélhetőleg a srác már boldogan szállítja a házsártos nőszemély felé a sütijét, és nem kell elmagyarázzam Neki, hogy inkább menjen el orvoshoz.

"Let's face it, a good creamy chocolate cake does a lot for a lot of people."
| Tobias A. Blair | Carlo's Bakery | outfit |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Trouble cake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trouble cake   Trouble cake Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Trouble cake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Belváros-