KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
True friend to help bury the body. Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
True friend to help bury the body. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
True friend to help bury the body. Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
True friend to help bury the body. Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
True friend to help bury the body. Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
True friend to help bury the body. Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
True friend to help bury the body. Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
True friend to help bury the body. Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
True friend to help bury the body. Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 True friend to help bury the body.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Olivia F. Oswald
Olivia F. Oswald

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 14
◮ join date : 2015. Jun. 14.

True friend to help bury the body. Empty
TémanyitásTárgy: True friend to help bury the body.   True friend to help bury the body. Icon_minitimePént. Jún. 19, 2015 4:35 pm

A szobámban ülök az ágyon magam elé meredve, miközben halálra untam magam. Eddig két napja vagyok Amerikában, de hiányzik Olaszország, a bátyám nem tudom mit csinál vagy hol van, elég hűvös a levegő közöttünk, és Aidan… vele sem tudom, hogy mi van de ez alatt a két év alatt úgy megváltoztak. Mindenki megváltozott, jó, lehet nem tettem jól, hogy képes voltam egy szó nélkül lelépni itthonról. De úgy csinálnak mintha ők olyan szent életet élnének… vagyis a bátyám inkább csinál úgy, mint a haverja. Mintha ő nem is tudom miből tartana fent minket, valami tisztességes állásból… illetve, pontosabban, magát, mert én ugye eddig itthon sem voltam. Egy hirtelen ötlettől vezérelve pattanok fel, majd emelem fel a matracot és rángatom ki az ágytartóba rejtett táskámat. Majd feldobom az ágy tetejére és szét nyitom szét, letelepszem mögé törökülésben. Unott arckifejezéssel kezdek turkálni a papírpénz és a drog között. Ó nem én nem vagyok díler, mielőtt valaki erre gondolna. Inkább a fogyasztók táborát erősítem immáron lassan két éve. Eszembe jut, hogy hogyan is jutottam hozz- Olaszországban volt szerencsém megismerkedni valakivel, egy igazán pöcsfejjel, ez az a fajta férfi aki előtt ott hever a világ és a nők. Mindene meg van, pénze, amit valószínűleg a dílerkedésből szerzett meg, és jó külső. Vagyis övé a világ legdögösebb férfiteste, ha ezzel a címmel kellene szobrot állíttatnom akkor ő róla mintáznák meg. Talán éppen emiatt ilyen, Már első találkozásunk pillanatában is sikerült össze kapnom vele, inkább egymással kaptunk össze. Mindketten le akartuk győzni a másikat, de amikor koccantunk, akkor kiállítottak minket a versenyről. Aztán valahogy úgy hozta össze a sors, hogy majdnem minden buliban sikerült össze futnunk, mi több vele kezdtem rá szokni a drogokra. Először lazább dolgok jöttek, fű, ilyesmi, most kezdek bele lendülni a keményebb cuccokba, és minden egyes alkalommal próbált ágyba csalni, de eddig még nem jött össze neki. Minden egyes alkalommal pofára esett és én élveztem pofára ejteni azt a fenemód nagy pofáját. De pár nappal ezelőtt meguntam az ottani életet is, meg amúgy már végzettségem is volt, ismételten próbálkozott. Pénzem nem volt, de lépnem kellett, ezért maikor a házába invitált, a pillanat hevében úgy döntöttem, hogy ideje igazán bekeményíteni, és megmutatni Ric-nek, hogy mi az igazi buli. Ezért azt mondtam, hogy seggrészegre akarom inni magam, természetesen vele, ezután nem volt más dolgom mint alkoholjába némi nyugtatót…. Lónyugtatót csempészek, ettől az az adagtól még azok is kidőltek volna. Majd egy táskába felmarkoltam némi pénzt, konkrétan ennyit, és egy kis anyagot. Egyik haverom segített átjutni a határokon, hogy ne legyenek problémák. És most itt vagyok itthon újra, kell kezdenem valamit ezzel a sok pénzzel. Mondjuk költsük el… Gondolkodás nélkül pattanok fel, felkapom a kocsikulcsot, a bátyámét, meg a tatyómat és már hajtok is a belváros felé, ahol legjobb barátnőm lakik és feltehetőleg otthon is van, ugyan is most szórakozni fogunk, az a helyzet. Egy fél óra múlva már a lépcsőház ajtaja előtt vagyok, hamar bejuttatom magam, majd a bejárati ajtójához érve kopogtatok, de nem hallom léptei zaját. Összevont szemöldökkel nyúlok be a lábtörlő alá és kapom elő a kulcsot, hogy bejuttassam magam otthonos lakásába.
-Hahó, Fleur, Liv vagyok!- kiáltom el magam ahogy a konyha felé veszem az iránt, hogy megvendégeljem magam valami itókára, a táskámat ledobom magam mellé a földre.
Vissza az elejére Go down
 

True friend to help bury the body.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Anywhere else :: San Francisco-