KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dont worry baby, i'm mustard master!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Schaun Worder
Schaun Worder

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 14
◮ join date : 2015. Oct. 19.

Dont worry baby, i'm mustard master! Empty
TémanyitásTárgy: Dont worry baby, i'm mustard master!   Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimePént. Okt. 23, 2015 7:51 pm

Marianne, mint állandó vendég ma is ott üldögélt a szalonba és valami újságot olvasott. Nem különösebben zavart, nem lopja a pénzt és egész kellemes társaság. Barátosnénak hívom mindig, ezért sokan azt hiszik járunk. Ez nem igaz.
Leginkább mert a lányokat szereti.
A mai nap senki nem zavar. Ez egyrészt egész jó, másrészt kevésbé. Nyugodtság van senki nem zavar és azt csinálok amit akarok. Általában amolyan Jay és Néma Bobosan álldogálunk a szalonba és miközben megy valami egész kis zene és mi az egyik széken üldögölve meredünk magunk elé.
Akárcsak ma.
Most még a zene se megy, Marianne egy Playboy újságot olvas, bal kezében egy literes pohárral teli turmixot szürcsöl, telt vörös ajkai között másodpercenként csúszik le az innivaló.
Ha nem tudnám, hogy lány párti, még próbálkoznék is. Na de...
- Zom B, nem akarsz valami ruhát cserélni? Borzasztó ez a trikó!
Lassú mozdulattal tekintek felé majd a ruházatomra. Egyszerű sportcipő, fekete farmer és egy fehér trikó, amin saját kézzel írott "Fémes Üresség" olvasható. Hogy mit jelent, azt ha megdöglök, akkor sem tudom.
- Mert? Mi bajod van vele?
- Fémes Üresség? Egy Queen albumra emlékeztet, hogy őszinte legyek.
- A robot ember miatt? - vigyorodok el.
- Amiatt. - bólint rá.
- Na, jó! Meggyőztél drágám!
Azzal felállok a helyemről és a függöny mögé lépek ahol már be van készítve egy Jim Beam-es póló. Újabb pár pillanat és már megint kint ülök Marianne mellett.
- Ha nem jön valaki, én mára bezárok. - motyogom magam elé.
- Akkora szerencséd nincs. - jön a rövid válasz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Dont worry baby, i'm mustard master! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dont worry baby, i'm mustard master!   Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeVas. Dec. 06, 2015 9:05 pm

Zom B & Lillie

Tulajdonképpen csak egy ad hoc ötlet volt, mint általában a legtöbb döntésem, de már a taxiban ülök és egy tetoválószalon felé tartok. Tegnap este jutott eszembe, a buli hevében. Nem újdonság, akkor többször kijelentettem már, hogy csináltatok egy tetoválást, addig azonban nem jutottam el, hogy a tettek mezejére is lépjek. Most azonban az elhatározásom szilárd. Persze nem akarok semmi nagy ívűt, csak valami kisebb mintát a csuklómra. Mondjuk egy csillagot. Az olyan aranyos és szexi. A tetoválószalon nevét és címét egy haverom adta meg, akivel gyakran összefutok ilyen-olyan bárokban és megfordult már náluk néhányszor. Azt mondta, a pasi kicsit félelmetes, ne ijedjek majd meg tőle, de az egyik legjobb a szakmában. Én pedig hiszek neki. Amúgy sem vagyok ijedős.
Az autó megáll, fizetek a sofőrnek és kiszállok. Egy átlagos környék, átlagos üzlethelyisége itt a külvárosban, így első ránézésére. Nyugodtan indulok meg a bejárat felé és nyúlok a kilincsért. Igazából nem tudom, mire számítsak, mint ahogy arra sem, mi itt az „elvárt” viselet. Mindenesetre végül is csak olyan, mintha fodrászhoz vagy kozmetikushoz mennék, nem? Nem is estem túlzásba, egy fekete, aránylag mélyen dekoltált felsőt viselek, hozzá hasonló színű kis kabátkával, feszülős farmert és sportcipőt. A hajamat kiengedtem és csak normál mennyiségű sminket dobtam fel, hogy azért ne tűnjek túlságosan nyúzottnak sem a tegnap éjszaka után. Úgy hiszem, azért ma sem nézek ki rosszul. Az egyébként sem jellemző rám.
Magabiztos léptekkel, minden teketóriázás nélkül lépek be az üzletbe. Azt kell mondanom, egészen hangulatos a színes falakkal és munkáikról készült képekkel, amik borítják. Mert gyanítom, azok lehetnek. A háttérben valami rockzene szól, ami még inkább megadja a hely hangulatát. Először egy újságot olvasó, igencsak szemrevaló nőt pillantok meg és mikor a tekintetemet tovább hordozom, megértem, miről is beszélt a haverom. Egy gyakorlatilag tetőtől-talpig kitetovált fickót látok még ott ülni. Alighanem ő lehet az a bizonyos tetováló, ilyet nem lehet eltéveszteni. Hozzá címzem hát a szavaimat.
- Jó napot! Tetováltatni szeretnék. Remélem, jó helyen járok - és egy mosolyt is megvillantok felé, az udvariasság kedvéért, na meg hogy ne legyen olyan feszült, kimért a légkör, akárhogy is reagáljanak rám.


✻ Bocsi a késésért! ✻ 344 ✻ I ain’t never gonna cover up the tattoo
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Schaun Worder
Schaun Worder

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 14
◮ join date : 2015. Oct. 19.

Dont worry baby, i'm mustard master! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dont worry baby, i'm mustard master!   Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeKedd Dec. 08, 2015 7:44 pm

Jim Beam....
Micsoda hülye név! Ha én piának adnék nevet, az lenne a Táncos. És mi lenne a mottó?
'Igyá' míg a szemed így á'!" Hát nem fantasztikus?
- Ha nem jön valaki, én mára bezárok! - jelentem ki.
- Akkora szerencséd nincsen. - mondja röviden.
Elsőre értetlen arccal nézek rá majd hallom, hogy kinyílik az ajtó. Egy szőke szépséget hoz be az utca és a férfi létem ellenére, először Marianne torkából tör fel egy elismerő hümmögés, én pedig egy nyugis vigyort eresztek rá, ami körülbelül egy:"Kussolj.." szerűséget jelent. A lány halkan felkuncog az újsága mögött és tovább olvas.
Én visszafordulok a "páciens" felé majd a köszönése után szívélyes mosollyal a tetováló szoba felé tárom a kezem.
- Fáradj beljebb! A legjobb helyen jársz!
A szoba persze egy függönnyel letakart kis rész, nem is külön szoba. De azért hangulatos, pláne mert a kis letakart hely mögül, Ozzy "Paranoid"-ja szól. A kedvenc számom, pedig kb. csak két perces, de jó pofa nóta.
- Milyen tetoválással szolgálhatok? - mosolygok rá. - Konkrét ötlet esetleg?
Szép csajszi, a szőke haj ugyan nem a favoritom, neki jól áll. Nem túl sminkelt, király ahogy van. Még Marianne is méregeti az újság mögül. Lehet neki jobban bejön a látvány mint nekem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Dont worry baby, i'm mustard master! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dont worry baby, i'm mustard master!   Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2015 1:50 am

Zom B & Lillie

Ahogy belépek az egészen kellemes hangulatú kis üzlethelyiségbe és végignézek a bent tartózkodó nőn és igencsak bizarr külsejű férfin, mintha fojtott kuncogást hallanék. A nő az, aki a kezében tartott magazinja mögé bújik. Kérdőn vonom fel egy pillanatra a szemöldököm, de hamar túl is lépek rajta. Modell lévén megszoktam már, hogy nemtől függetlenül hatást gyakorolok már a puszta megjelenésemmel is az emberekre. Hazudnék, ha azt mondanám, nem kovácsolok ebből soha előnyt. Most azonban nem érzem ennek szükségét.
Figyelmemet a férfi felé fordítom, aki ijesztő külseje ellenére kifejezetten barátságosan fogad. Ez már első blikkre szimpatikussá teszi. Ahogy az is, hogy bár laza, de komolyan vesz. Egyébként sem vagyok idegeskedő fajta, de vele nem is érzem úgy egyelőre, hogy gondot okozna megtalálnom a közös hangot. Eddig jó ötletnek tűnik, hogy hallgattam a haveromra és pont idejöttem.
-Ennek örülök - mosolygok rá és közelebb lépek egy kicsit hozzá, hogy kényelmesebben tudjunk beszélni.
-Teljesen konkrét elképzelésem igazából nincs. Csak valami kisebb, csajos tetoválásra gondoltam. Tudnál ebben segíteni esetleg? - Az egyik legbájosabb mosolyomat vetem rá. Nem mintha flörtölni akarnék vele, ez csak amolyan megszokás, ha férfiakkal beszélek, akiktől szeretnék valamit. Még ha az a valami semmilyen szexuális töltettel sem rendelkezik. Különben is, egy kis kedvességbe nem halok bele, nem? A fagyos hangulatot pedig egyébként sem szeretem, bármilyen miliőről legyen is szó.


✻ Remélem megfelel ✻ 219 ✻I ain't never gonna cover up the tattoo
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Dont worry baby, i'm mustard master! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dont worry baby, i'm mustard master!   Dont worry baby, i'm mustard master! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dont worry baby, i'm mustard master!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Külváros-