KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kedvenc idézeteink...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Kedvenc idézeteink... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeKedd Május 12, 2015 7:55 pm

Ne akarj farkasszemet nézni a sorsoddal, úgyis te pislogsz majd hamarabb!
- Lakatos Levente -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lily Claire Demian
Lily Claire Demian

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 403
◮ join date : 2014. Jun. 27.

Kedvenc idézeteink... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 27, 2015 12:42 am

Mert örök kedvenc. :)

"Ismeretlen pártfogóm termete hangjához hasonlóan fenemód férfias. Kék szeme versenyt villog mellvértjével, meg klasszul csillogó kar- és lábszárvédőket is hord, továbbá bőrcsizmát, ami első látásra egy vagyont érhet. A hátán átvetett pallos teszi teljessé a képet, egy olyan velem egymagas, kedves kis fegyver. Az összhatás két szóval jellemezhető; gazdag és előkelő.
Ám a kocsma törzsközönségét nem hatják meg ezek az apróságok, őket inkább az érdekli, vajh halandó-e. De nem tűnik annak, először laza ütésekkel padlóra küldi azokat, akik botor módon puszta kézzel mennek neki, ebből olyan három lehet, aztán valaki hozzá akar vágni egy asztalt, ez elől kitér, majd eldózerolja a meggondolatlan fickót, a teljes berendezéssel együtt. A keletkező lélegzetvételnyi szünetben előveszi a pallosát.
- A következő meg fog halni - jelenti be, és mit tesz isten, hisznek neki.
Az eddigi verekedők átmennek békésen beszélgető piaci árusokba, a háttérben egy rablógyilkos megpróbál úgy tenni, mintha csak körömpiszkáláshoz vette volna elő félméteres kését, másoknak most jut eszébe, hogy milyen sok fontos dolguk van, és mennyire messze. "

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Kedvenc idézeteink... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 08, 2015 9:46 pm

Kedvenc idézeteink... - Page 4 The-world-is-a-dangerous-place-not-because-of-those-who-do-evil-but-because-of-those-who-look-on-and-do-nothing-Quote-by-Albert-Einstein-znlnnb
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kedvenc idézeteink... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2015 2:05 pm

Egy pszichológia könyvben megfogalmazva..Nem pozitív, inkább el kellene ezen gondolkodni, vajon mennyi igazság van benne:

"Ha már nem érdeklődnek irántunk szeretteink, vagyis azok, akikkel mély kapcsolatot ápolunk, nem figyelnek ránk többé, nem küzdenek a kapcsolatért, akkor leépül a bizalom, és átveszi a helyét a fájdalom. Az érdektelenség beindítja a szégyenérzetet és a legmélyebb félelmeinket: a félelmeket attól, hogy elhagynak, hogy érdektelenek vagyunk, hogy nem vagyunk méltóak a szeretetre..."
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Kedvenc idézeteink... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 6:01 pm

„Amikor iskolába jártam, folyton azt kérdezték, mi akarok lenni, ha nagy leszek. Azt írtam erre, hogy »boldog«. Mire megkaptam, hogy nem értem, miről szól a feladat, amire meg én mondtam azt, hogy ti meg nem értitek, miről szól az élet.”
- John Lennon -

„A normalitásra nem vágyni kell, hanem menekülni előle.”
- Jodie Foster -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kedvenc idézeteink... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 03, 2015 10:47 am

:pls: ez olyan szép *-*

"Ha egyedül vagyok a szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába."
Karinthy Frigyes: Capillária
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Kedvenc idézeteink... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2015 9:32 pm

Mert tetszik! :)

"Van az út…
És van, hogy az úton egyedül kell menned. Mert a te utad, a te feladatod. Csak te járhatod be, senki más, mert neked kell a rád váró akadályokat leküzdened, mert a cél a te célod. Az útnak többféleképpen vághatsz neki. Lehetsz magabiztos, lehetsz bizonytalan, félhetsz az akadályoktól, tarthatsz az ismeretlentől. Nem tudod, milyen lesz, csak a célt, a feladatot ismered. Nem tudod, lesz-e elég erőd, nem tudod, a képességeidből mire futja. De az út mentén lehet segítőd. Ahogy minden versenyző erőt nyer a biztatásból, úgy te is erőt kapsz, ha valaki bízik benned, drukkol neked. Bízik benned helyetted is, ha néha kételkedsz magadban. Mert fontos ez. Nem elég az önbizalom, másé is kell. Így valójában nem egyedül járod az utat. És így végül nem az út győz, hanem te.
Van ilyen út."
Csitáry-Hock Tamás
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Kedvenc idézeteink... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kedvenc idézeteink...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Játékok-