KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dan & Pam - the first meeting

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dan & Pam - the first meeting Empty
TémanyitásTárgy: Dan & Pam - the first meeting   Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 3:20 pm

Éppen az ebédemet készültem elfogyasztani a délelőtti két kliensem után, amikor a telefonom ismét rezegni kezdett, ezúttal viszont a kijelző ismeretlen számot mutatott. Ritkán, hetente maximum egyszer fordul elő ilyesmi, ugyanis a vendégköröm megvan, általában ők teszik ki az időm nagy részét, éppen ezért kíváncsian fogadtam a hívást. Mr. Mély Baritonnal sikerült megbeszélnem a találkát, pontosabban azt, hogy a koraesti órákban várom a lakásomon. Megadtam a címet, majd visszatettem a telefont a nem kicsit kupis asztalra, hogy befejezhessem a tartalmas kajának nem mondható smack levesem és bevetődhessek az ágyba - oké, a délelőttöm nagy részét ott töltöttem, meg az estémet is ott fogom, hacsak nem egy extrém pasit takar végre a bariton és fel nem avatjuk a fürdőt, mondjuk - a halom miniruha és fehérnemű közé.
Riadtan nézek az éjjeliszekrényen leledző órára, ami már majdnem hat órát mutat. Jézus ereje... én még a délelőtti fehérneműben, fürdetlenül, izzadtan, a lakás totál feldúlva, mintha egy hurrikán söpört volna végig rajta... az új kliens pedig egy-két órán belül megérkezik. Azt sem tudom, a fejem hol áll, összekapom az ruhákat az ágyról és a padlóról és megetetem velük a szennyes kosarat, amibe éppen hogy csak fér valami. Aztán bevetődök a zuhany alá, hogy lemossam magamról a délelőtt mocskát és habár tegnap este megtettem, legyen kövér az a lúd, a szőke loboncom is megmosom. Miután végzek, úgy ahogy vagyok, csurom vizesen és legfőképp pucéran végigszántok a lakáson, ugyanis sikerült már megint a hálóban hagyni a törülközőm. Sosem volt erősségem a rend fenntartása és a figyelem összpontosítása, amennyiben nem ügyfélről van szó. Ilyen vagyok én, fejvesztett, eszeveszett és szeretek mindent és mindenkit felkavarni. Tornádó, hurrikán, tájfun... ki tudja, lehet-e még fokozni.
Csak a kedvenc szürke és fekete mintás fehérneműszettemet veszem fel, csipkés harisnyatartóval és fekete harisnyával. Magamra kapom még a szatén köntösöm, vizes hajamat kicsit megborzolom, majd nekiállok valamiféle rendet pakolni a konyhában is. Bármelyik pillanatban előkerülhet az új pasi, nem akarok neki csalódást okozni az első alkalommal.
Éppen végzek a felületi takarítással, mikor csöngetnek. Egy pillantást vetek magamra az ajtó melletti tükörben, mielőtt ajtót nyitnék: a hajam még enyhén vizes, még egyszer beletúrok, hogy szexi hatást keltsen, kék szemeim ragyognak, varázsolok még egy szép mosolyt, majd kitárom az ajtót.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dan & Pam - the first meeting Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dan & Pam - the first meeting   Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 9:24 am

Ma este semmilyen programom nem volt lebeszélve senkivel sem. A drága nejem is ma valamelyik barátnójévél múlatja az időt, s Ray nyakán sem akarok lógni, így úgy döntöttem, hogy ma más leányzó ágyában keresem a boldogságot. Kaptam egy új lányra számot. Eddig mindenki meg volt vele elégedve. Hát, veszteni nem veszthetek semmit. Felhívtam, s megbeszéltük, hogy az estét vele töltöm. Etse nyolcra beszélük meg, hogy a lakásához megyek. A délutánom gondtalan volt, hisz sem egy fontos telefon, semmi nem volt. Szinte tökéletes volt. Mielőtt elindultam volna a lányhoz, még lezuhanyoztam, s felfrissítettem magam. Felvettem egy fekete nadrágot, s egy fehér inget. Tettem magamra egy parfümből is, majd természetesen egy kis pénzt is tettem magamhoz, majd megfogtam a kocsim kulcsát, s már ki is léptem az üres lakásból. Beindítottam a kocsimat, majd már száguldottam is a megbeszélt helyre. Útközben még megálltam, s vettem egy üveg pezsgőt, hisz ha már egyszer szórakozunk, akkor szórakozzunk rendesen.
Épp időben érekezem meg, majd leparkolom a verdát, s kiszállok belőle. Lassú léptekkel indulok meg a házhoz, amiben fogadni fog engem a lány akivel délelőtt beszéltem. Csengettem, majd egy igazán csinos szóke lány nyitott ajtót. Végig néztem rajta, majd arcomon az a bizonyos csábító mosolyom jelent meg.
Igazán szép. Szatén fürdőköppeny, még nedves szőke haj. Tökéletes alak. Nem is rossz.
- Hello szépségem. Délelőtt beszéltünk.
Csak ennyit mondtam, majd ismét végig mértem a lányt. Már értem, miért dícsérte mindenki, akitől csak kérdeztem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dan & Pam - the first meeting Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dan & Pam - the first meeting   Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 10:10 am

Még a vendég érkezése előtt sikerült valami értelmes kinézetet erőltetni a lakásra. Meglátszik rajta, hogy haza leginkább csak enni és aludni, valamint fürdeni járok, rendes hétköznapokon árulkodnak az el nem mosogatott edények, szennyeshalmok és a szanaszét dobált, a tisztítóból frissen elhozott ruhák. Igen, tisztítóba hordom a szennyest. Tisztában vagyok vele, hogy a legtöbb prosti keményen dolgozik a megélhetésért, ahogyan anno én is tettem. De mára már sikerült annyira összeszednem magam, hogy képes vagyok ezt a lakást fenntartani, vagy legalábbis a számlákat kifizetni, kaját rakni magam elé és még némi luxust is megengedhetek magamnak. Remélhetőleg a helyzet ennél már csak jobb lesz, és talán többet is megkaphatok ennél.
Igyekeztem minél igézőbb szemekkel az újdonsült kliensemre nézni, miközben szélesre tártam az ajtót. Igazán jóvágású fiatalembernek tűnt első és sokadik mustrára is, így igazán nem bántam meg, hogy az estémet neki adtam. Ha egy kopaszodó, kövér és ötvenes egyén állt volna a küszöbömön, akkor fejjel mentem volna a falnak és egyesével tépkedtem volna ki a szép szőke hajszálaimat, de így egészen más volt a helyzet.
- Szép estét! Szép lesz, ígérem -előkaptam a legcsábosabb mosolyomat, majd Mr. Jóképűt és a pezsgőjét beljebb invitáltam a lakásba, hogy aztán a hátsómat használva egy határozott mozdulattal becsukhassam azt.
- Bújj beljebb! Úgy értem... gyere csak be, egyelőre - megengedtem magamnak egy kis pimaszságot, hiszen mindketten tudjuk, miért van ő most itt, és ez a dolog előbb vagy utóbb, de inkább előbb be fog következni.
Tekintetem megállapodott a pezsgőn, majd a következő pillanatban ügyelve rá, hogy a mozdulattól meglazuljon a köntös öve és kissé szétnyíljon, látni engedve ezzel a melltartóban tökéletesen pöffeszkedő melleimet, elsasszéztam mellette a konyhaszekrényhez két pohárért. Még jó, hogy anno vettem pezsgőspoharat, különben most lehetett volna műanyagból vagy simán csak üvegből kortyolgatni.
Tudnál segíteni egy kicsit? - néztem rá kihívóan, miközben eljátszottam, hogy hiába pipiskedek, nem érem el a legfelső polcon lévő poharakat. Nyilván már ő is kitalálta, hogy ez már az elő-előjáték része, és csak reménykedni mertem benne, hogy ő is belemegy, ha már nálam volt.


A hozzászólást Pamela Preston összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 21, 2013 6:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dan & Pam - the first meeting Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dan & Pam - the first meeting   Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 10:33 am

Nem tudtam semmit kiolvasni a tekintetéből, de láttam rajta, hogy tetszik neki amit lát. Hát, melyik csaj tudna ellenállni egy magam fajta pasinak. Legtöbbjükre rámosolygok, s már a karjaimba is omlanak. Nem tudom, lehet hogy a kisugárzásom, vagy már csak a kisfiús vonásaim tetszenek nekik, de én sem fekszem össze mindenkivel, csak akiről tudom, hogy megérdemli a kényeztetésem.
- Hát, remélem hogy szép esténk lesz, édes.
Szeretm becézni a lányokat, akikkel épp együtt vagyok. Természetesen semmi érzelem nem köt ezekhez a szavakhoz, ez is hozzá tartozik a szórakozásomhoz. Beléptem a lakásba, majd megvártam a lányt is, aki egy kicsit pimasz beszólást intézett felém, de nem veszem fel, hisz nem vagyok könnyen megsérthető típus, meg nem is veszekedni jöttem ide.
- Igazán szép kis kégli, de te szebb vagy.
Intéztem egy kis bókot a lány felé. issé meglazult a köppenye öve, ami betekintést engedett a szép dekoltázsába. Nem tagadom, meg néztem rendesen, s gondolataim el is kalandoztak rendesen, de még korai az este. Most neki is eshetnék, de én ennél okosabb vagyok.
Megnéztem a lányt hátulról is, hisz mellettem ment el, majd követtem őt a konyháig, ahol látszólag nem éri el a poharakat.
- Természetesen.
Mentem bele a játékába, hisz a vak is láthatja, hogy ez már az. Oda sétáltam a pulthoz, majd levettem a legfelső poharakat, s a konyha asztalra helyeztem a pezsgővel együtt. Akár már most magamévá tehetném, de először igyunk egy kicsit. Mivel mögötte álltam, így hátulról közeledtem hozzá, haját oldalra dobtam, majd a nyakára leheltem apró, forró csókokat.
- Hosszú még az este. Előbb igyunk egy kicsit.
Suttogtam a fülébe, majd egy mozdulattal megfordítottam a nőt, s szorosan magamhoz húztam. Ajkaim az övére tapadtak, majd vissza tértem a pezsgőhöz, s kibontottam azt, s tele töltöttem a két pezsgős poharat.
- Egészségedre.
Koccintásra emeltem a poharam, majd bele ittam a kissé édeskés pezsgőbe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dan & Pam - the first meeting Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dan & Pam - the first meeting   Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 7:39 am

Ő az a férfikategória, akiről beszéltem. Megmondom őszintén, hogy akad jópár olyan kliensem, akiktől egyszerűen irtózom. Legszívesebben sírva menekülnék a világból, amikor hozzájuk kell érni, de a pénz nagy úr, nem tehetem meg egyelőre, hogy elutasítom a munkákat. Visszatérve a férfire, aki pár perce volt csak a lakásomon, igencsak jóképű, a megjelenése ápolt és még figyelmes is, remek kombó.
Bókjaira csak bólintottam egy szép mosoly kíséretében. Sosem tudtam normálisan lereagálni az irányomba tett ilyesfajta megnyilvánulásokat, talán mert kiskoromban sosem voltam megdicsérve és nem tanultam meg, hogyan kell ezeket fogadni.
Miután beleegyezett, hogy segít nekem és levette a két poharat a polcról, némi csalódottság futott át rajtam. Azt gondoltam, hogy majd egyből belecsapunk a lecsóba, hiszen a pezsgőt lehet egy menet utánra is időzíteni vagy közben beiktatni egy-két kortyot... jó szex közben igencsak ki lehet száradni, ugyebár. Nagy megkönnyebbülésemre a csalódottságom hamar elszállt, amikor hátulról elkapott és rögtön a nyakamat vette célba. Ez az, igen, ezt szeretem.
- Te aztán tudod, hogyan fegyverezz le egy nőt - morogva suttogtam vissza neki, amikor a gyors szexet elutasítva a pezsgőt választotta. Kedvem lenne játékot kezdeményezni ebből is, vagyis kicsit kéretni magam a továbbiakban, dolgozzon meg egy picit az örömért, viszont félő, hogy akkor másik prostit keres magának, azt pedig ugye sem én, sem pedig a pénztárcám nem akarná.
A csókját így szenvedélyesen viszonoztam, éppen hogy beleéltem volna magam a dologba és eveztem volna kicsit mélyebb vizek felé, amikor kissé eltávolodva tőlem a pezsgő és a poharak után nyúlt.
- Az esténkre - búgtam bele a pohárba, majd belekortyoltam. Nem az én piám a pezsgő, elég ritkán kerül a kezem ügyébe. Inkább a borra esküszöm, vagy ha gyorsanrészegedőset játszunk a lányokkal, akkor rövidek, esetleg vodka... a pezsgő az ínyenceké, akik szeretik a jó dolgokat. Nem véletlen van a férfi pont nálam.
Miután szépen elszopogattuk az italt és látszólag ő is végzett, elvettem tőle is a poharat és biztonságba helyeztem őket a konyhaszekrényre. Nem igazán szeretem az időhúzást, hozzászoktam már a gyors körökhöz. Lehetséges, hogy kicsit lassítanom kellene az általános tempón, mert a felsőkategóriás lányok nem éppen így viselkednek.
- Mondja csak drága Uram, mihez volna kedve? - kérdeztem egy csábos pillantás és mosoly kíséretében, miközben ismét előtte teremtem, kezeimet átkulcsolva a nyaka körül úgy, hogy csupán fehérnemű takarta felsőtestem hozzápréselődjön a széles mellkashoz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dan & Pam - the first meeting Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dan & Pam - the first meeting   Dan & Pam - the first meeting Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 8:47 am

Úgy vettem észre, nem igazán van kedve a kis játszadozásomhoz ennek a lánynak. Jobban szeretne már belevágni a közeébe, de ha már izetek neki érte, akkor had használjam ki azt kedvem szerint. Az viszont már tetszett neki, hogy hátulról közeledtem hozzá.
- Az esténkre.
Koccintttunk, majd le is húztam azt a kis pezsgőt, amit kiöntöttem az előbb. Élveztem a lány csókját, s legszívesebben megdugnám, de ennél több eszem van.
Kívántam a nőt, s szerintem ez az érzés kölcsönös volt. Mivel a nejem néha hideg hozzám így muszáj máshol keresnem a boldogságot, jelen esetben itt.
Nem válaszoltam neki, hisz egyik fülemen be másikon ki mentek a szavai. Szorosan magamhoz húztam a lányt, majd ismét megcsókoltam s kezeim felfedezték formás fenekét.
Szeretem a pezsgőt, bár ha valaki nem bírja a piát hamar a fejébe száll. Én kivételesen nem ebbe a kategóriába tartozom. Bírom a gyűrődést, hisz nem vagyok egy puhány pöcs, aki egy pohár után berúg.
- Először is édesem tegezz, nem szeretem a magázódást. Másodszor pedig tudod te nagyon jól, mihez van kedvem.
Ennyivel le is tudtam, majd egy könnyed mozdulattal a karomba vettem a nőt, s bevittem a hálószobájába, amerre mutatta az irányt. Letettem őt az ágyra, majd mellé ültem, s levettem róla azt a szatén fürdőköppenyt, ami már csak épp hogy takarta a testét. Tetszett amit látok.
Közelebb húztam magamhoz a nőt, s egyik kezem a combját simogatta, miközben a másik lehúzta a melltartója pántját, majd megcsókoltam, s nyelvemmel tovább vándoroltam a nyakára, majd a fedetlen vállára, végül kikapcsoltam azt a fránya melltartót, s játszadozni kezdtem a mellével. Hátra döntöttem a nőt, s fölé hajoltam. Egyik kezemmel maszíroztam a bal mellét, majd egy kicsit elidőztem a mellbimbójával. Pár percen belül már haladtam is lejjebb, majd ismét akadályba ütköztem, ami jelen pillanatban a bugyija volt. Óvatosan húztam azt le, majd nyelvemmel kezdtem el kényeztetni a nemi szervét, miközben fokozódott bennem a vágy.
- Tudom hogy ezt akarod.
Jelentettem ki kissé zihálva, majd folytattam a készesztetést. Segítségül még az ujjam is bevetettem, hogy még jobban felizgassam a nőt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Dan & Pam - the first meeting Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dan & Pam - the first meeting   Dan & Pam - the first meeting Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dan & Pam - the first meeting

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» An unexpected meeting
» Midnight meeting - Nathaniel és Charlotte
» accidental meeting - Robert & Emily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-